Cześć ;)

Nazywam się Tomasz Nowak i to ja w pocie czoła i mroku nieprzespanych nocy napisałem cały ten skrypt. Nazwałem go Luzik, bo nienawidzę wszystkich słów zawierających w sobie człon "luz". No i luz! ;)

Początkowo pisałem go tylko dla siebie, ale ponieważ ludzie z całego świata zaczęli przysyłać mi upominki, pieniądze, prezenty, samochody i kobiety, to zacząłem poważnie myśleć nad publiczną jego wersją. A teraz? Teraz gdy Ty czytasz ten tekst, to ja właśnie prawdopodobnie pluskam się w wannie z jakuzi z pięcioma modelkami podesłanymi mi w nagrodę za skrypt przez jakiegoś fana ze Stanów Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. W każdym razie nie żałuję że napisałem ten skrypt. Kobiety mnie teraz podrywają, awansowałem w pracy, kupiłem sobie willę pod Warszawą, a nawet mój pies mnie lubi ;)
Ludzie, piszcie skrypty!

A jeżeli nie chce Ci się pisać skryptów - używaj Luzika ;) Mam nadzieję, że spełni wszystkie Twoje wymagania i będziesz z niego zadowolony(-a). Bo ja się bardzo cieszę, gdy ludzie mówią: Luzik. Skrypt który lubię. Skrypt którego używam.

Tomasz Nowak